Jump to content

Anastasia, Lexy & Pete Part #1


Recommended Posts

to vasamatvijenko            Page 52 in this forum  Pete resumed the situation and  gave some answers at some questions regarding  Anastasia Lexi and himself . That precision of Pete explains plenty   what happens  for the moment in the apartment.  Maybe you missed that.  Pete  some problems with skin of genitals    = lazer chirurgy   Lexi  = a little chirurgy  Anastasia = needed company  to don't stay alone    she discussed with good friends Pete and Lexi   both parts agree to stay together for a while; Pete ,Lexi and Anastasia from the first meeting have  strong sympathy  and comfy each other

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nicsjom said:

na vasamatvijenko Page 52 u ovom forumu Pete nastavio situaciju i dali neke odgovore na neka pitanja u vezi sa Anastasia Lexi i sebe. To preciznost Pete objašnjava dosta šta se dešava u ovom trenutku u stanu. Možda ste propustili to. Pete nekih problema s kožom genitalija = Lazer chirurgy Lexi = malo chirurgy Anastasia = potrebno kompaniju da ne ostane sam je razgovarala sa dobrim prijateljima Pete i Lexi oba dijela pristati da ostanu zajedno za neko vrijeme; Pete, Lexi i Anastasia iz prvog susreta imaju jake simpatije i udoban jedni druge

 

 

 

Hvala na odgovoru i pojašnjenju, za njihove međusobne dogovore neznam, ali bih voleo da ostanu stalno zajedno svi troje,  divni i slobodni ljudi, ja ih obožavam...

Link to comment
Share on other sites

Le 9/5/2018 à 11:10 PM, Lexy&Pete a dit :

That was not A&A idea. A friend asked and we agreed simple as that.   page 52 in this forum 

 that in response to vasamatvijenko who said

il y a 10 minutes, vasamatvijenko a dit :

Hvala na odgovoru i pojašnjenju, za njihove međusobne dogovore neznam, ali bih voleo da ostanu stalno zajedno svi troje,  divni i slobodni ljudi, ja ih obožavam...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...