Jump to content

Nina & Kira (2020) Part #3


Sparkles

Recommended Posts

3 hours ago, Le5b0 said:

Kar se mene tiče, sem najprej našel CamCaps. Po iskanju enega od mojih na plaži s fotografiranjem sončnega vzhoda google išče "Lens Caps". Forum me je vodil do N&K in nato do RLC, od takrat sem bil očaran / zasvojen. Amy3 ima prav v tem, da se nikoli ne trudim z drugimi stanovanji, ne zanimajo in večinoma niso resnični odnosi. N&K sta pravi par in v tem je tudi razlika. Edina druga izjema je bila, ko sta se Rossy in Siennna pridružila VH, vendar se z njimi ne bi trudil, če ne bi bili prijatelji N&K.

Torej, da! nekateri izmed nas smo "Die-Hard" navijači Nine in Kire, na svoj način jih LJUBIMO . Ne pozabite, ljudje, resnična ljubezen ne mora biti vedno fizična, ampak v mnogih oblikah. Zelo globoko skrbimo tudi za to, kaj se zgodi v njihovem življenju, prizadenejo nas njihovi vzponi in padci, doživimo njihovo radost v življenju in tudi njihovo bolečino. Trudimo se za nasvete in vodenje, ki jih večina prezre. Trudimo se pomagati, ko lahko, preprosto zato, ker vemo, da so resnični ljudje, resnični ljudje z enakimi upi in strahovi kot ostali. Vemo, da je v njihovo življenje dovoljeno privoščiti in tega ne smemo pozabiti.

Tako dolgo lahko še naprej. Čeprav vsi vemo globoko v sebi, da se bo nekega dne končalo ...

👍

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, henriPas said:

HORREUR !

DISGUSTING !

Elle ne se lave pas les mains après avoir été faire caca.... !!!!

That’s not like Kira she is normally  very hygenic

 Must of had important phone call as she is working from home

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...